How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good اپوکسی صنعتی

این مواد حاوی ترکیبات آلی است و می توانند قابلیت اشتعال داشته باشند.

برای تهیه و سفارش انواع رنگ ها ی صنعتی در سراسر کشور و حتی برای صادرات آن می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت رنگ اپوکسی، همچنین سایر محصولات و دریافت لیست قیمت انواع رنگ های صنعتی و پوشش های اپوکسی کافیست تا با مشاورین و کارشناسان فروش ما از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی ارتباط بگیرید.

ویژگی های خاص اپوکسی صنعتی باعث کاربرد متفاوت آن شده است. از کفپوش های آنتی استاتیک به دلیل ضد جرقه بودن در کارخانجات تولید مواد منفجره و انبارهای نگهداری مواد قابل اشتعال استفاده می کنند.

اگر قصد دارید که کفپوش اپوکسی را در گاراژ و یا در محل های مشابه نصب کنید، ناچار به تعویض های مکرر هستید، چرا که این کفپوش ها برای مکان هایی که دارای ترافیک بالایی هستند چندان مناسب نمی باشند و تراشه های آن خیلی زود ترک می خورند.

در برابر تغییر دما و شرایط مختلف دو تا پنج درصد طولشان تغییر می کند.

یکی از نکات مهم در زمان اعمال رنگ ها، عملیات آماده سازی سطح می more info باشد. مطابق میزان درجه آماده سازی مطلوب برای هر رنگ که در برگه اطلاعات فنی آن درج شده است، باید این اتفاق صورت گیرد.

بدون پوشش محافظتی مناسب، اسیدها، مواد قلیایی, حلال ها و سایر ترکیبات می‌توانند توسط دال بتن جذب شده و آن ها را از درون خراب کنند، حتی ممکن است مستقیماً از داخل آن ها عبور کرده و خاک موجود در زیر را آلوده کنند. خط کامل کف و پوشش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی، هم از کف بتنی شما و هم از محیط اطراف محافظت می‌کند و به شما کمک می کنند از که از آسیب ترکیبات خورنده جلوگیری شود.

کفپوش های صنعتی می توانند وزن های بالا را تحمل کنند، بنابراین ترافیک های سنگین این نوع کفپوش ها را دچار فرسایش نخواهند کرد. این کفپوش ها به دلیل جاذب صدا بودن نویزهای محیط صنعتی را به حداقل می رسانند. این نوع کفپوش های اپوکسی خاصیت آنتی استاتیک دارند.

مارکت پِلیس جدیدترین محصولات پستی کتاب‌های تخصصی پستی

از مزایای کفپوش اپوکسی این است که محدودیت در رنگ بندی نداشته و همچنین با استفاده از برخی مواد در لایه رویه می توان طرح های اکریلی و .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس اگر سطح خیلی صاف و صیقلی بود ، با استفاده از دستگاه ساب بتن، آن زبری را روی آن ایجاد کنید تا سطح لغزنده یا سست نباشد.

پاسخ نظر با سلام، دنبال چسبی هستم که پلی امید را به هم بچسباند و خیلی قوی باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *